Met het motto ‘gezondheid bloeit waar hygiëne groeit’ slaan Parochie Sint -Jan en Parochie Maria in Den Bosch de handen ineen om deze vastentijd voor de ‘Stichting Vrienden Sint Marie’ van de zusters van de Choorstraat geld in te zamelen voor een aantal toiletblokken in een sloppenwijk in Jakarta.
Zusters van de Choorstaat verbeteren de leefomstandigheden van kansarme mensen
Dat doen zij al jaren met hun stichting ‘Vrienden Sint Marie.’ Zij zorgen hiermee voor scholing van kinderen en jongeren met een visuele of auditieve beperking. Voor hen zijn eerder al een school en een onderkomen gebouwd.
Met Bossche hulp worden er in de vastentijd levens gered in Jakarta
Stichting Vrienden Sint Marie zamelt deze vastentijd geld in voor schone toiletten in de sloppenwijk Cilincing, waar een toilet niet meer is dan een gat in de grond. De stichting wil minimaal drie toiletblokken plaatsen. Daarmee kunnen ze de hygiëne zodanig verbeteren dat er levens mee gered zullen worden. Indonesische zusters die zijn ingetreden bij de Bossche zusters van de Choorstraat staan in nauw contact met de mensen die zij bijstaan. De hulp is dus zeer persoonlijk. Ons doel is om € 5.000,= in te zasmelen. Daarmee kan het project gerealiseerd worden.
Help Stichting Vrienden Sint Marie en maak uw gift over
Uw gift wordt dankbaar ontvangen via bankrekeningnummer NL 41 ABNA 0230 5280 82 t.n.v. Stichting Vrienden Sint Marie te ’s-Hertogenbosch. Al het geld gaat direct naar het goede doel: er worden geen tussenpersonen betaald met uw gift. U kunt meer lezen over de Stichting Sint Marie op hun website.
Ontmoet de zusters na een zondagse viering bij Parochie Maria
De zusters zullen na enkele zondagse vieringen bij het koffiedrinken aanwezig zijn om over hun ervaringen te vertellen en het project verder toe te lichten. Ze zijn op 9 maart in de Lambertuskerk in Rosmalen, op 23 maart in de Lucaskerk in Den Bosch en op 30 maart in de Landelinuskerk in Empel. De adressen van de kerken zijn te vinden op parochiemaria.nl/kerken.
De Sint-Jan collecteert eenmalig voor de Stichting Vrienden Sint Marie. Op zondag 16 maart zal de opbrengst van de collecte van de vieringen worden geschonken aan het vastenproject van de Stichting Vrienden Sint-Marie.