Ruim 650 kinderen bezoeken kerststal Lambertuskerk - 14 en 15 december

7 december 2022

Woensdag 14 en donderdag 15 december is het een drukte van belang in de Rosmalense Lambertuskerk. Meer dan 650 kinderen van heel veel basisscholen bezoeken de kerststal. Ze worden ontvangen door Marcel & Lydia, die vrolijke kerstliedjes zingen en het kerstverhaal vertellen. De kerststal in de Lambertuskerk is zo groot, dat je er helemaal doorheen kunt lopen. Er staat een kerstboom op het plein, waar je een wens in kunt hangen.

Marcel & Lydia

Marcel & Lydia Zimmer  schrijven al ruim 30 jaar liederen voor volwassenen en kinderen om samen te zingen in kerken en op scholen. Liederen als 'Aan uw voeten Heer', 'Iedereen is anders', 'Onze vader', 'Welkom, welkom’. Op hun website www.marcelenlydia.nl kun je meer over hen lezen.

Meer nieuws

Kapelaan Gideon van Meeteren aanvaardt nieuwe benoeming

Belangrijk nieuws over samenstelling pastoraal team De bisschop heeft kapelaan […]

Geplaatst: 3 december 2023

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023