Ruim 650 kinderen bezoeken kerststal Lambertuskerk - 14 en 15 december

7 december 2022

Woensdag 14 en donderdag 15 december is het een drukte van belang in de Rosmalense Lambertuskerk. Meer dan 650 kinderen van heel veel basisscholen bezoeken de kerststal. Ze worden ontvangen door Marcel & Lydia, die vrolijke kerstliedjes zingen en het kerstverhaal vertellen. De kerststal in de Lambertuskerk is zo groot, dat je er helemaal doorheen kunt lopen. Er staat een kerstboom op het plein, waar je een wens in kunt hangen.

Marcel & Lydia

Marcel & Lydia Zimmer  schrijven al ruim 30 jaar liederen voor volwassenen en kinderen om samen te zingen in kerken en op scholen. Liederen als 'Aan uw voeten Heer', 'Iedereen is anders', 'Onze vader', 'Welkom, welkom’. Op hun website www.marcelenlydia.nl kun je meer over hen lezen.

Meer nieuws

Herenkoor Sint Lambertus bestaat 200 jaar

Op zondag 26 mei viert het Herenkoor van de Sint […]

Geplaatst: 20 mei 2024

De Cathrien-gemeenschap. Een oefening in toevalligheid

Voor het Kringblad,  het contactblad van Gebedskring rond het Sint-Janscentrum, […]

Geplaatst: 18 mei 2024

Expositie "Vertel me wie je bent"

De Sint Cathrien is vanaf 16 mei t/m zondag 26 […]

Geplaatst: 15 mei 2024

"Ik zoek God": 3 bijeenkomsten over Nietzsche

Eeuwenlang hebben we de zin van ons leven afhankelijk gemaakt […]

Geplaatst: 1 mei 2024