Parochiebijeenkomst Lucaskerk - zondag 12 februari

5 februari 2023

Komende zondag, 12 februari 2023 is de volgende Parochiebijeenkomst voor iedereen in de Lucaskerk. Er is een parallelprogramma voor diverse leeftijdsgroepen. Jongeren hebben hun eigen programma. Voor de kinderen is er KISI-club. Pater Titus zal deze keer de catechese verzorgen en ook voorgaan in de eucharistieviering. We beginnen om 9.00 uur. Om 11.00 uur is de eucharistieviering. Na de mis is er nog een gezellig samenzijn met soep en broodjes.

Meer nieuws

Tilburgs Byzantijns Koor

Tilburg Byzantijns Koor op 10 maart te gast in de […]

Geplaatst: 21 februari 2024

Catharina Academie: cursus Inleiding Systematische Theologie

Gelovig zoeken naar inzicht ‘Gelovig zoeken naar inzicht,’ is het […]

Geplaatst: 15 februari 2024

Vastenactie

Met Aswoensdag is de Veertigdagentijd weer begonnen. Een tijd van […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Praat mee over de toekomst van onze Kerk!

Je bent op 2 maart uitgenodigd in het Sint-Janscentrum in […]

Geplaatst: 14 februari 2024