Parochiebijeenkomst in de Lucaskerk - zondag 22 januari

15 januari 2023

Komende zondag, 22 januari 2023 is er weer een Parochiebijeenkomst voor iedereen in de Lucaskerk. Er is een parallelprogramma voor diverse leeftijdsgroepen. Met name ook voor de jongeren is er deze keer extra aandacht. Diaken René de Weerd zal het diaconale bewustzijn van de volwassenen prikkelen. Voor de kinderen is er KISI-club. We beginnen om 9.00 uur. Om 11.00 uur is de eucharistieviering. Na de mis is er nog een gezellig samenzijn met soep en broodjes.

Meer nieuws

Kapelaan Gideon van Meeteren aanvaardt nieuwe benoeming

Belangrijk nieuws over samenstelling pastoraal team De bisschop heeft kapelaan […]

Geplaatst: 3 december 2023

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023