Parochiebijeenkomst in de Lucaskerk - zondag 22 januari

15 januari 2023

Komende zondag, 22 januari 2023 is er weer een Parochiebijeenkomst voor iedereen in de Lucaskerk. Er is een parallelprogramma voor diverse leeftijdsgroepen. Met name ook voor de jongeren is er deze keer extra aandacht. Diaken René de Weerd zal het diaconale bewustzijn van de volwassenen prikkelen. Voor de kinderen is er KISI-club. We beginnen om 9.00 uur. Om 11.00 uur is de eucharistieviering. Na de mis is er nog een gezellig samenzijn met soep en broodjes.

Meer nieuws

Herenkoor Sint Lambertus bestaat 200 jaar

Op zondag 26 mei viert het Herenkoor van de Sint […]

Geplaatst: 20 mei 2024

De Cathrien-gemeenschap. Een oefening in toevalligheid

Voor het Kringblad,  het contactblad van Gebedskring rond het Sint-Janscentrum, […]

Geplaatst: 18 mei 2024

Expositie "Vertel me wie je bent"

De Sint Cathrien is vanaf 16 mei t/m zondag 26 […]

Geplaatst: 15 mei 2024

"Ik zoek God": 3 bijeenkomsten over Nietzsche

Eeuwenlang hebben we de zin van ons leven afhankelijk gemaakt […]

Geplaatst: 1 mei 2024