Oproep voor parttime gastvrouw of gastheer in Parochiecentrum Rosmalen

24 februari 2022

Vindt u het leuk om bezoekers van ons centrum gastvrij te onthalen en een warm gevoel te bezorgen zodat ze graag terugkomen? Ontplooi uw talenten en word een ochtend in de week gastvrouw of gastheer in het parochiecentrum Rosmalen. Kent u iemand die deze rol ook goed past: stuur deze oproep dan aan haar/hem door.

Wat gaat u doen?

Als gastvrouw of gastheer in het geheel nieuwe parochiecentrum Rosmalen (Rodenborchweg 2) is het uw taak om bezoekers enthousiast en zeer gastvrij te ontvangen en zo nodig te informeren. De veel voorkomende taken in deze afwisselende rol zullen zijn:
- Onze bezoekers welkom heten en voorzien van koffie of thee;
- Bij afspraken: de betreffende collega attenderen op zijn of haar bezoek;
- Het bijdragen aan een goede sfeer en fijne bezoekervaring;
- Het representatief houden van de hal en spreekkamers en de daaronder vallende zaken;
- Het beantwoorden van veel voorkomende vragen of verwijzen naar informatie op de website;
- Op termijn: Het terzijdestaan van de office manager met het aannemen van de telefoon.

Dagen en tijden 
Het centrum gaat vanaf maart 2022 open van maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 uur voor inloop/bezoekers. We zijn voor elk van deze ochtenden (ma t/m vr) op zoek naar gastvrouwen en gastheren om ons huidige team verder uit te breiden.

Een ‘dienst‘ start om 9.30 uur en eindigt om 12.15 uur. Incidenteel kunnen we vragen of u op andere momenten ook zou kunnen helpen, bijvoorbeeld voor ondersteuning bij evenementen.
In de zomervakantie juli-augustus is het centrum alleen open op dinsdag- en donderdagochtend.

Wie bent u?
Een enthousiaste, hartelijke vrijwilliger die ervan geniet om bezoekers op een plezierige en enthousiaste manier te ontvangen. Je bent (minimaal) 1 ochtend in de week beschikbaar. Je helpt waar nodig en beantwoordt veelgestelde vragen of verwijst door. Daarnaast ben je ook goed in zelfstandig werken en heb je een klantgerichte houding. Je woont in de omgeving van ’s-Hertogenbosch.

Meer informatie en aanmelden
Voelt u zich aangesproken en wilt u zich aanmelden? Reageer dan graag vóór 15 maart 2022 via penningmeester@parochiemaria.nl en we nemen zo snel mogelijk contact met u op!
Voor vragen over deze vrijwilligersrol kunt u contact opnemen met Cynthia Streep tel. 06-20104300.

Meer nieuws

Expositie "Vertel me wie je bent"

"Wat is er religieus of spiritueel of heilig in mijn […]

Geplaatst: 17 april 2024

Relikwie H. Bernadette in Bossche Sint Jan

Een schrijn met een reliek van de Heilige Bernadette Soubirous […]

Geplaatst: 9 april 2024

Vervolgbijeenkomsten samenvoegingsproces

9 april Laurentiuskerk - 11 april Lambertuskerk Op dinsdag 9 […]

Geplaatst: 4 april 2024

Update over de kinderen in het geboortedorp van pater Titus

Zo gaat het met de kinderen in Akputu in Nigeria, […]

Geplaatst: 27 maart 2024