Maria Sing-in

12 oktober 2023

Heerlijk samen zingen

Zondag 15 oktober om 14.00 uur organiseren we een Maria Sing-in in de Sint Cathrien in Den Bosch. Een uur gezellig Marialiedjes zingen vanwege de oktobermaand. We volgen de seizoenen. Elke maand heeft wel een Mariafeest met een bijbehorend lied. We zingen er een groot aantal. Meteen ook een mooie gelegenheid om de Maria-expositie “Op weg” te bezichtigen. Natuurlijk is er aansluitend gelegenheid om elkaar te ontmoeten bij een kop koffie of thee.

Meer nieuws

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023

Spaanse onderscheiding voor Wonder van Empel

Groot is de vreugde bij de Empelse parochiegemeenschap. Zij ontving […]

Geplaatst: 16 november 2023