Maria Sing-in

12 oktober 2023

Heerlijk samen zingen

Zondag 15 oktober om 14.00 uur organiseren we een Maria Sing-in in de Sint Cathrien in Den Bosch. Een uur gezellig Marialiedjes zingen vanwege de oktobermaand. We volgen de seizoenen. Elke maand heeft wel een Mariafeest met een bijbehorend lied. We zingen er een groot aantal. Meteen ook een mooie gelegenheid om de Maria-expositie “Op weg” te bezichtigen. Natuurlijk is er aansluitend gelegenheid om elkaar te ontmoeten bij een kop koffie of thee.

Meer nieuws

Update project van pater Titus in zijn geboortedorp Akputu

Zo gaat het met de kinderen in Akputu in Nigeria, […]

Geplaatst: 11 juli 2024

Nieuwe cursussen bij de Caharina Academie

Zaterdag 29 juni werd de tweede cursus van de Catharina […]

Geplaatst: 4 juli 2024

300 jaar Bedevaart Den Bosch - Uden, 15 augustus

300 jaar bedevaart Onze Lieve Vrouw ter Linde Dit jaar […]

Geplaatst: 4 juli 2024

Nieuwe ronde Alpha gepland in Empel: najaar 2024

Alpha afgerond in Rosmalen We kijken samen dankbaar terug op […]

Geplaatst: 3 juli 2024