Maria Sing-in

12 oktober 2023

Heerlijk samen zingen

Zondag 15 oktober om 14.00 uur organiseren we een Maria Sing-in in de Sint Cathrien in Den Bosch. Een uur gezellig Marialiedjes zingen vanwege de oktobermaand. We volgen de seizoenen. Elke maand heeft wel een Mariafeest met een bijbehorend lied. We zingen er een groot aantal. Meteen ook een mooie gelegenheid om de Maria-expositie “Op weg” te bezichtigen. Natuurlijk is er aansluitend gelegenheid om elkaar te ontmoeten bij een kop koffie of thee.

Meer nieuws

Expositie "Vertel me wie je bent"

"Wat is er religieus of spiritueel of heilig in mijn […]

Geplaatst: 17 april 2024

Relikwie H. Bernadette in Bossche Sint Jan

Een schrijn met een reliek van de Heilige Bernadette Soubirous […]

Geplaatst: 9 april 2024

Vervolgbijeenkomsten samenvoegingsproces

9 april Laurentiuskerk - 11 april Lambertuskerk Op dinsdag 9 […]

Geplaatst: 4 april 2024

Update over de kinderen in het geboortedorp van pater Titus

Zo gaat het met de kinderen in Akputu in Nigeria, […]

Geplaatst: 27 maart 2024