Kapelaan Gideon van Meeteren aanvaardt nieuwe benoeming

3 december 2023

Belangrijk nieuws over samenstelling pastoraal team

De bisschop heeft kapelaan Gideon van Meeteren gevraagd voor een nieuwe benoeming. Hij heeft over zijn nieuwe benoeming zorgvuldig nagedacht en uiteindelijk ‘ja’ gezegd tegen de bisschop.

Per 1 februari 2024 verlaat kapelaan Gideon van Meeteren onze Mariaparochie in Rosmalen/'s-Hertogenbosch en wordt hij kapelaan van de parochie H. Nicasius in Geldrop.

Volgens de geldende diocesane sabbatregeling kan een priester in de maand tussen twee benoemingen gebruik maken van de regeling. Die mogelijkheid is hem aangeboden en kapelaan Van Meeteren gaat dit doen. Het betekent dat hij in de maand januari afwezig is.

Afscheid

Op zondag 28 januari 2024 zal kapelaan Gideon afscheid nemen tijdens de eucharistieviering van 9.30 uur in de Sint-Lambertuskerk.

De benoeming van kapelaan Gideon van Meeteren gaat in op 1 februari 2024 en we wensen hem nu al alle goeds voor zijn pastorale werkzaamheden ten behoeve van de parochianen in Geldrop.

 

 

Meer nieuws

Cursus Inleiding Bijbel (Engelstalig)

Professor Archibald van Wieringen, hoogleraar Oude Testament aan de Tilburg […]

Geplaatst: 26 augustus 2026

Pelgrimage naar Kloosterdorp Steyl - 3 oktober 2026

Samen op weg Beste vrienden, Hebt u zich ooit afgevraagd […]

Geplaatst: 26 augustus 2026

Birgitta-bijeenkomst: Van India naar Nederland

Een weg vol geloof, uitdagingen en groei Tijdens de eerste […]

Geplaatst: 26 augustus 2026

Van Stonehenge tot de Lucaskerk

Wat hebben Stonehenge en de Lucaskerk in Den Bosch met […]

Geplaatst: 25 augustus 2026