Herenkoor Sint Lambertus bestaat 200 jaar

20 mei 2024

Op zondag 26 mei viert het Herenkoor van de Sint Lambertuskerk in Rosmalen het 200-jarig bestaan. Een bijzondere mijlpaal! Uiteraard zal het jubileum zingend gevierd worden:

  • Zondag 26 mei om 9.30 uur is er een feestelijke eucharistieviering in de Lambertuskerk. Tijdens de viering wordt een herdenkingsboekje gepresenteerd dat vertelt over het wel en wee van twee eeuwen kerkmuziek in Rosmalen.
  • Zondag 2 juni is er om 19.00 uur een Korenfestival in de Lambertuskerk. Het Herenkoor, het San Damianokoor, Musica, Joy'n Us en een gelegenheidskoor St. Lambertus zullen een grote variatie van muziek laten horen.

Voor beide momenten is iedereen van harte uitgenodigd! Na afloop is er op 26 mei gelegenheid om de koorleden te feliciteren in het Parochiecentrum bij een kop koffie of thee. Na afloop op 2 juni wordt het glas geheven in het Parochiecentrum. Welkom!

Lees hier een interview van Nadine van de Sande met voorzitter Dick Steenbergen.

Meer nieuws

Zomeravonden 2024

Na het succes van vorige jaar organiseren we ook deze […]

Geplaatst: 13 juni 2024

Zondag 23 juni: Gildedag in Rosmalen

Na 16 jaar weer een Gildedag in Rosmalen Het St. […]

Geplaatst: 13 juni 2024

Bedevaart naar Hildegard van Bingen 15-20 september 2024

Van 15 tot-20 september 2024 organiseert het bisdomblad ‘SamenKerk’ in […]

Geplaatst: 13 juni 2024

De Cathrien-gemeenschap. Een oefening in toevalligheid

Voor het Kringblad,  het contactblad van Gebedskring rond het Sint-Janscentrum, […]

Geplaatst: 18 mei 2024