Expositie "Vertel me wie je bent"

15 mei 2024

De Sint Cathrien is vanaf 16 mei t/m zondag 26 mei elke dag tussen 14.00 en 16.00 uur open om de expositie te bekijken.

Elf dagen is er een indringende en uitdagende tentoonstelling in de Sint Cathrien. De expositie is een gezamenlijke productie van De Levensboom, praktijk voor zingeving, spiritualiteit en leiderschap en Sarah van Genugten Vormgeving.

"Wat is er religieus of spiritueel of heilig in mijn leven?"

Vijfentwintig mensen van 7 tot 75 jaar, afkomstig uit de zorg, het onderwijs, de hulpverlening, het bedrijfsleven en de kunsten, bogen zich over de vraag: "Wat is er religieus of spiritueel of heilig in mijn leven?" De deelnemers konden kiezen welke vraag zij wilden beantwoorden. Hun verhalen zij samengebracht op vijfentwintig posters die als een spiegel de bezoeker vragen: Vertel me wie je bent! Pastor Paul Janssen, Winfried Timmers en enkele vrijwilligers zijn op deze momenten beschikbaar voor een gesprek of gewoon te luisteren naar uw reactie. Zie de Luisterbank!

 

Meer nieuws

Herenkoor Sint Lambertus bestaat 200 jaar

Op zondag 26 mei viert het Herenkoor van de Sint […]

Geplaatst: 20 mei 2024

De Cathrien-gemeenschap. Een oefening in toevalligheid

Voor het Kringblad,  het contactblad van Gebedskring rond het Sint-Janscentrum, […]

Geplaatst: 18 mei 2024

"Ik zoek God": 3 bijeenkomsten over Nietzsche

Eeuwenlang hebben we de zin van ons leven afhankelijk gemaakt […]

Geplaatst: 1 mei 2024

4 en 5 mei: Stilstaan bij vrijheid in Rosmalen

4 mei herdenk je! De herdenking van alle oorlogsslachtoffers is […]

Geplaatst: 25 april 2024