Conferentie Missionaire Parochie 2024

18 januari 2024

Een dag vol inspiratie & ontmoeting met als thema ‘Volg Mij”

Hij sprak tot hen: “Komt, volgt Mij: Ik zal u vissers van mensen maken.”
Terstond lieten zij hun netten in de steek en volgden Hem.

Matteus 4, 19-20

Op 6 april 2024 wordt in Veenendaal de derde conferentie Missionaire Parochie gehouden, met als thema “Volg Mij”. Na twee succesvolle en bemoedigende conferenties, is er opnieuw een gelegenheid om bijeen te komen voor een dag van inspiratie en ontmoeting.

Voor wie?

Van harte uitgenodigd is iedereen die verlangt de weg naar een missionaire parochie in te slaan, op die weg verder te gaan, of die simpelweg nieuwsgierig is naar het gedachtegoed van de missionaire parochie.

Groepen & jongeren

We moedigen mensen aan bij voorkeur samen met medeparochianen te komen. Jongeren zijn van groot belang voor de Kerk van vandaag en morgen, voor jongeren is er een apart pre-event.

Informatie en inschrijven

We hopen als Parochie Maria weer met een mooie delegatie deel te nemen. Tot 1 februari geldt een vroegboekkorting voor groepen. Daarom geven we tot 31 januari 2024 de gelegenheid om via de Parochie Maria aan te melden. Inschrijven kan bij Nicole Weinberg: nicoleweinberg@parochiemaria.nl. Of bel naar: 06 22 15 41 48. De kosten bedragen dan € 30,= per persoon (inclusief koffie, thee en lunch). Bij de aanmelding vragen wij de volgende gegevens: titel (dhr.,mevr., past., pater), voornaam*, achternaam*, email*, telefoon, geboortejaar, postcode (* = verplicht). Na aanmelding ontvangt u een factuur.

Klik hier voor meer informatie over de Conferentie Missionaire Parochie.

 

 

 

Meer nieuws

Catharina Academie: cursus Inleiding Systematische Theologie

Gelovig zoeken naar inzicht ‘Gelovig zoeken naar inzicht,’ is het […]

Geplaatst: 15 februari 2024

Vastenactie

Met Aswoensdag is de Veertigdagentijd weer begonnen. Een tijd van […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Praat mee over de toekomst van onze Kerk!

Je bent op 2 maart uitgenodigd in het Sint-Janscentrum in […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Eigentijdse Passiemuziek

Op Zondag 3 maart zingt het Collegium Vocale Eindhoven o.l.v. […]

Geplaatst: 14 februari 2024