Conferentie Missionaire Parochie 2024

18 januari 2024

Een dag vol inspiratie & ontmoeting met als thema ‘Volg Mij”

Hij sprak tot hen: “Komt, volgt Mij: Ik zal u vissers van mensen maken.”
Terstond lieten zij hun netten in de steek en volgden Hem.

Matteus 4, 19-20

Op 6 april 2024 wordt in Veenendaal de derde conferentie Missionaire Parochie gehouden, met als thema “Volg Mij”. Na twee succesvolle en bemoedigende conferenties, is er opnieuw een gelegenheid om bijeen te komen voor een dag van inspiratie en ontmoeting.

Voor wie?

Van harte uitgenodigd is iedereen die verlangt de weg naar een missionaire parochie in te slaan, op die weg verder te gaan, of die simpelweg nieuwsgierig is naar het gedachtegoed van de missionaire parochie.

Groepen & jongeren

We moedigen mensen aan bij voorkeur samen met medeparochianen te komen. Jongeren zijn van groot belang voor de Kerk van vandaag en morgen, voor jongeren is er een apart pre-event.

Informatie en inschrijven

We hopen als Parochie Maria weer met een mooie delegatie deel te nemen. Tot 1 februari geldt een vroegboekkorting voor groepen. Daarom geven we tot 31 januari 2024 de gelegenheid om via de Parochie Maria aan te melden. Inschrijven kan bij Nicole Weinberg: nicoleweinberg@parochiemaria.nl. Of bel naar: 06 22 15 41 48. De kosten bedragen dan € 30,= per persoon (inclusief koffie, thee en lunch). Bij de aanmelding vragen wij de volgende gegevens: titel (dhr.,mevr., past., pater), voornaam*, achternaam*, email*, telefoon, geboortejaar, postcode (* = verplicht). Na aanmelding ontvangt u een factuur.

Klik hier voor meer informatie over de Conferentie Missionaire Parochie.

 

 

 

Meer nieuws

Expositie "Vertel me wie je bent"

De Sint Cathrien is vanaf 16 mei t/m zondag 26 […]

Geplaatst: 15 mei 2024

"Ik zoek God": 3 bijeenkomsten over Nietzsche

Eeuwenlang hebben we de zin van ons leven afhankelijk gemaakt […]

Geplaatst: 1 mei 2024

4 en 5 mei: Stilstaan bij vrijheid in Rosmalen

4 mei herdenk je! De herdenking van alle oorlogsslachtoffers is […]

Geplaatst: 25 april 2024

Namen en nummers - Meeleven met Bossche oorlogsslachtoffers

Workshop naambordjes maken in Sint Cathrien In de Tweede Wereldoorlog […]

Geplaatst: 25 april 2024