Bidden om vrede - Stiltekring

19 oktober 2023

Stiltekring

Omdat woorden tekort schieten

Het Platform Religie en Levensbeschouwing heeft geen woorden voor wat er in Israël  en Gaza gebeurt, maar wel behoefte om iets te doen. Op vrijdag 20 oktober is er tussen 15.30 en 16.30 uur een Stiltekring op het kerkplein voor de Grote Kerk (Protestantse kerk aan de Kerkstraat in 's-Hertogenbosch). Na een korte inleiding zijn we vooral stil. Je mag aansluiten in de kring wanneer je wil. De kring kan altijd kleiner of groter. Een klein gebaar in een wereld die ons stil maakt...

Meer nieuws

Herenkoor Sint Lambertus bestaat 200 jaar

Op zondag 26 mei viert het Herenkoor van de Sint […]

Geplaatst: 20 mei 2024

De Cathrien-gemeenschap. Een oefening in toevalligheid

Voor het Kringblad,  het contactblad van Gebedskring rond het Sint-Janscentrum, […]

Geplaatst: 18 mei 2024

Expositie "Vertel me wie je bent"

De Sint Cathrien is vanaf 16 mei t/m zondag 26 […]

Geplaatst: 15 mei 2024

"Ik zoek God": 3 bijeenkomsten over Nietzsche

Eeuwenlang hebben we de zin van ons leven afhankelijk gemaakt […]

Geplaatst: 1 mei 2024