Bidden om vrede - Stiltekring

19 oktober 2023

Stiltekring

Omdat woorden tekort schieten

Het Platform Religie en Levensbeschouwing heeft geen woorden voor wat er in Israël  en Gaza gebeurt, maar wel behoefte om iets te doen. Op vrijdag 20 oktober is er tussen 15.30 en 16.30 uur een Stiltekring op het kerkplein voor de Grote Kerk (Protestantse kerk aan de Kerkstraat in 's-Hertogenbosch). Na een korte inleiding zijn we vooral stil. Je mag aansluiten in de kring wanneer je wil. De kring kan altijd kleiner of groter. Een klein gebaar in een wereld die ons stil maakt...

Meer nieuws

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023

Spaanse onderscheiding voor Wonder van Empel

Groot is de vreugde bij de Empelse parochiegemeenschap. Zij ontving […]

Geplaatst: 16 november 2023