Bezoek jongeren Join Us

3 februari 2023

Afgelopen Adventsperiode heeft de Mariaparochie zich ingezet voor de Stichting Join Us, een Stichting die eenzaamheid onder jongeren probeert te verzachten. Donderdag kwam de groep van Den Bosch West op bezoek op het parochiecentrum te Rosmalen.

Het werd een gezellige avond. Eerst werden verschillende wraps bereid en gretig geconsumeerd, en na een half uurtje chillen speelden de jongeren het spel Castle Panic. Een spel waarin allerlei monsters (Orks, Goblins etc.) op je kasteel aflopen om het te slopen. Net als in het echte leven.

“René’, waarom luidt de klok van de kerk?” Toen duidelijk werd dat het om een avondwake ging, werd het even stil. Kerk en samenleving kwamen een moment nader tot elkaar.

Aan het eind bedankten de jongeren zingend onze parochie voor haar inzet voor Join Us. De opbrengst van de actie wordt gebruikt voor het organiseren ‘teambuildingskamp’ voor de jongeren.

Diaken René de Weerd

Meer nieuws

Van Stonehenge tot de Lucaskerk

Wat hebben Stonehenge en de Lucaskerk in Den Bosch met […]

Geplaatst: 25 augustus 2026

Mededeling over het pastorale team

Eervol ontslag voor pastoor Paul Janssen en diaken René de […]

Geplaatst: 21 augustus 2026

Jongerencollecte 2026

Ondersteun het jongerenwerk binnen de Rooms-Katholieke Kerk: Jongerencollecte 2026 In […]

Geplaatst: 21 augustus 2026

De reis van je leven - Pelgrimage naar Uden - 15 augustus 2026

Bedevaart naar Onze Lieve Vrouw ter Linde in Uden Zaterdag […]

Geplaatst: 8 juli 2026