Bedevaart naar boomkapel Maliskamp

18 oktober 2023

Zondag 22 oktober, 14.00 uur

Inmiddels is het al vele jaren een mooi gebruik: in de oktober-Mariamaand wandelen we met parochianen samen naar de boomkapel in Maliskamp. Deze keer doen we dat op zondag 22 oktober ’s middags om 14.00 uur. Een wandeling van ongeveer 1 kilometer door het bos, we steken een kaarsje aan bij Maria op die prachtige plek aan de kleine Wetering, we bidden een tientje van de rozenkrans en zingen een Marialied. Eenvoudig, zoals het bij Maria past. Daarna wandelen we samen tussen de paddenstoelen terug. Aanmelden hoeft niet, we vertrekken aan het eind van de Lijsterbeslaan. Voor wie het te ver lopen is: langs de Veedijk kun je er met de auto dichtbij komen.

Meer nieuws

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023

Spaanse onderscheiding voor Wonder van Empel

Groot is de vreugde bij de Empelse parochiegemeenschap. Zij ontving […]

Geplaatst: 16 november 2023