Bedevaart naar boomkapel Maliskamp

18 oktober 2023

Zondag 22 oktober, 14.00 uur

Inmiddels is het al vele jaren een mooi gebruik: in de oktober-Mariamaand wandelen we met parochianen samen naar de boomkapel in Maliskamp. Deze keer doen we dat op zondag 22 oktober ’s middags om 14.00 uur. Een wandeling van ongeveer 1 kilometer door het bos, we steken een kaarsje aan bij Maria op die prachtige plek aan de kleine Wetering, we bidden een tientje van de rozenkrans en zingen een Marialied. Eenvoudig, zoals het bij Maria past. Daarna wandelen we samen tussen de paddenstoelen terug. Aanmelden hoeft niet, we vertrekken aan het eind van de Lijsterbeslaan. Voor wie het te ver lopen is: langs de Veedijk kun je er met de auto dichtbij komen.

Meer nieuws

Herenkoor Sint Lambertus bestaat 200 jaar

Op zondag 26 mei viert het Herenkoor van de Sint […]

Geplaatst: 20 mei 2024

De Cathrien-gemeenschap. Een oefening in toevalligheid

Voor het Kringblad,  het contactblad van Gebedskring rond het Sint-Janscentrum, […]

Geplaatst: 18 mei 2024

Expositie "Vertel me wie je bent"

De Sint Cathrien is vanaf 16 mei t/m zondag 26 […]

Geplaatst: 15 mei 2024

"Ik zoek God": 3 bijeenkomsten over Nietzsche

Eeuwenlang hebben we de zin van ons leven afhankelijk gemaakt […]

Geplaatst: 1 mei 2024