Avondgebed in de Veertigdagentijd

27 februari 2025

Met Aswoensdag is Carnaval, de tijd van flink feesten, weer voorbij. Dan begint de Vastentijd. Dat is een periode om het wat rustiger aan te doen en te kijken naar wat er belangrijk is in je leven en wat je zegeningen zijn. Parochie Maria biedt een mooie gelegenheid om hierbij stil te staan: elke maandag in de Veertigdagentijd om 19.30 uur is er in de Sint Cathrien een avondgebed van een half uur, waarbij een van de parochianen een korte overweging uitspreekt. Het eerste avondgebed is op maandag 10 maart. Een bijzonder moment van bezinning op weg naar Pasen.

De meditaties zullen gaan over de zeven kruiswoorden van Jezus. Thgeo Reussien, William Bekker, Marc Bennenga, Charlotte van Buul en mgr. De Korte hebben inmiddels toegezegd een van de overwegingen uit te spreken.

Het is mogelijk om om 18.00 uur mee te eten in de Pastorie. Meld je via deze link even aan, zodat we weten voor hoeveel we mogen koken. De kosten voor de maaltijd zijn € 2, = per persoon.

Na afloop van het avondgebed is er gelegenheid om na te praten bij een kop koffie of thee.

Meer nieuws

Nieuwe medewerker secretariaat

Ron Schoonderbeek Ron Schoonderbeek is op maandag 10 maart begonnen […]

Geplaatst: 12 maart 2025

Aswoensdag - 5 maart

Er is volop gelegenheid aan het begin van de Veertigdagentrijd […]

Geplaatst: 4 maart 2025

Vastenproject Bossche kerken voor schone toiletten in Jakarta

Met het motto ‘gezondheid bloeit waar hygiëne groeit’ slaan Parochie […]

Geplaatst: 27 februari 2025

Elke donderdagavond Lucasavond

Vanaf nu is het elke donderdag Lucasavond! De gebedsgroep in […]

Geplaatst: 20 februari 2025