Waarderingsconcert voor Mantelzorgers, zaterdag 10 december, Lambertuskerk

2 december 2022

Stichting Classic Night Concerts organiseert (door Nederland) sinds negen jaar (licht-klassieke) voor elk wat wils concerten ter ontzorging, waardering en stimulering van mantelzorgers i.s.m. plaatselijke mantelzorgorganisaties. Deze hoogwaardige concerten worden verzorgd door Sopraan/cross-over zangeres Annemarie de Jong en professionele instrumentalisten uit toporkesten, solisten en een ensemble bestaande uit geschoolde zangers. Na concerten in Leeuwarden Apeldoorn en Breda is nu Den Bosch aan de beurt.

Op 10 december organiseert de Stichting Classic Night Concerts samen met mantelzorgorganisatie Farent vanaf 20.00 uur, in de St Lambertus in Rosmalen, een concert ter ontzorging, waardering en stimulering van mantelzorgers uit de Regio Den Bosch . Tijdens dit concert kunnen de bezoekers van dit concert genieten van zeer divers repertoire met kerstmis in de hoofdrol. Annemarie en haar gezelschap  nemen de bezoekers mee op een intieme, muzikale kerstreis via herkenbaar licht klassiek werk van componisten als  A.L Webber en F. Gruber naar jazzy 'old school ' kerstrepertoire als  the Christmas song. In de pauze kunnen de gasten genieten van een gratis consumptie en een zoete lekkernij. Na het concert, nagenieten onder het genot van een hapje en een drankje.  Mantelzorgers kunnen hun vrijkaarten aanvragen via de website van Farent. Klik hier >>PCOB/ KBO-leden kunnen (op vermelding van hun lidmaatschapsnummer) in de voorverkoop €2,50 korting krijgen op hun toegangskaart. De verkoopkaarten à €17,50  zijn te bestellen  via de website van de stichting: www. stichtingcnc.nl
Bijgevoegde foto is een weergave van het concert in Breda op 12 November.

Meer nieuws

Catharina Academie: cursus Inleiding Systematische Theologie

Gelovig zoeken naar inzicht ‘Gelovig zoeken naar inzicht,’ is het […]

Geplaatst: 15 februari 2024

Vastenactie

Met Aswoensdag is de Veertigdagentijd weer begonnen. Een tijd van […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Praat mee over de toekomst van onze Kerk!

Je bent op 2 maart uitgenodigd in het Sint-Janscentrum in […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Eigentijdse Passiemuziek

Op Zondag 3 maart zingt het Collegium Vocale Eindhoven o.l.v. […]

Geplaatst: 14 februari 2024