Start bouw parochiecentrum Empel

9 mei 2020

De bouw van het nieuwe parochiecentrum in Empel is gestart. ‘Wij bouwen voor u’, is het thema van het bouwproject laat pastor Piet de Jong weten. “Wij willen graag op eigentijdse wijze met eigentijdse middelen mensen uit onze gemeenschap inspireren en bemoedigen vanuit het geloof. Daarom willen we ook een hartelijke en gastvrije kerk zijn waar iedereen welkom is. En daarom bouwen wij voor u. Wij laten ons door het coronavirus niet ontmoedigen, maar kijken er overheen. Wij geloven in de toekomst.”

Pastor Piet de Jong houdt een YouTube-kanaal bij waar u het bouwproces kunt volgen.

Meer nieuws

Sta op!

Sameena zat gedwongen in de prostitutie maar is ontsnapt en […]

Geplaatst: 17 juni 2021

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021