Start bouw parochiecentrum Empel

9 mei 2020

De bouw van het nieuwe parochiecentrum in Empel is gestart. 'Wij bouwen voor u', is het thema van het bouwproject laat pastor Piet de Jong weten. "Wij willen graag op eigentijdse wijze met eigentijdse middelen mensen uit onze gemeenschap inspireren en bemoedigen vanuit het geloof. Daarom willen we ook een hartelijke en gastvrije kerk zijn waar iedereen welkom is. En daarom bouwen wij voor u. Wij laten ons door het coronavirus niet ontmoedigen, maar kijken er overheen. Wij geloven in de toekomst."

Pastor Piet de Jong houdt een YouTube-kanaal bij waar u het bouwproces kunt volgen.

Meer nieuws

Informatiebijeenkomst Lucaskerk

In de Lucaskerk was op zondag 21 mei 2023 om […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Open Kerkendag 2023 - 2e Pinksterdag

De Parochie Maria doet mee aan de Open Kerkendag op […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Jazz-viering Pinksteren

Zondag 28 mei 2023, 12.00 uur, Kerkplein voor de Protestantse […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Hemelvaart - één gezamenlijke viering

Op donderdag 18 mei 2023,  Hemelvaartsdag, was er een inspirerende […]

Geplaatst: 19 mei 2023