Start bouw parochiecentrum Empel

9 mei 2020

De bouw van het nieuwe parochiecentrum in Empel is gestart. ‘Wij bouwen voor u’, is het thema van het bouwproject laat pastor Piet de Jong weten. “Wij willen graag op eigentijdse wijze met eigentijdse middelen mensen uit onze gemeenschap inspireren en bemoedigen vanuit het geloof. Daarom willen we ook een hartelijke en gastvrije kerk zijn waar iedereen welkom is. En daarom bouwen wij voor u. Wij laten ons door het coronavirus niet ontmoedigen, maar kijken er overheen. Wij geloven in de toekomst.”

Pastor Piet de Jong houdt een YouTube-kanaal bij waar u het bouwproces kunt volgen.

Meer nieuws

Geplaatst: 27 januari 2022

Overlijden van en Pauselijke onderscheiding voor Ton Streppel

Zojuist bereikte ons het heel verdrietige bericht dat, na een […]

Geplaatst: 31 december 2021

Nieuwe maatregelen bekend rondom de kerstvieringen

De bisschoppen hebben vandaag bekendgemaakt dat er vijftig aanwezigen mogen […]

Geplaatst: 20 december 2021

Vacature pastoraal werker (m/v)

Parochie H. Maria te Rosmalen zoekt een:   Pastoraal werker […]

Geplaatst: 16 december 2021