Sleuteloverdracht pastorie Rosmalen

6 oktober 2021

Op maandag 27 september droeg het parochiebestuur officieel de sleutel van de pastorie over aan woningstichting JOOST, die zich vanaf nu eigenaar mag noemen. Ontwikkelaar SMT Bouw & Vastgoed uit ‘s-Hertogenbosch gaat het in opdracht van JOOST verbouwen en er komen twaalf zelfstandige woonstudio’s in de tuin. 

Meteen na de sleuteloverdracht is er begonnen met de werkzaamheden. De eerste weken concentreren deze zich voornamelijk op de binnenkant van de pastorie. Dat betekent slopen en aan de slag met een nieuwe indeling van het gebouw. Aan de buitenzijde vinden vooral schoonmaak-, schilder-,  en herstelwerkzaamheden plaats.
Van binnen wordt het pand verbouwd tot een woongroep voor zes bewoners van de cliënten van de Leermakers Autismegroep. In de achtertuin komen dus twaalf kleine, zelfstandige woonstudio’s, eveneens voor dezelfde doelgroep. De woonunits worden naar verwachting in november in de tuin geplaatst. De algehele oplevering wordt aan het einde van dit jaar verwacht.

Meer nieuws

Afscheid Rob van Oosten

Heintje Davids in Anna-west – door Rob van Oosten Mijn […]

Geplaatst: 2 juli 2022

Afscheid in Deurne en installatie in onze parochie

Afscheid pastoor Paul Janssen in Deurne Zondag 3 juli 2022, […]

Geplaatst: 2 juli 2022

Nieuwe pastoraal werker voor parochie H. Maria

“Ik heb op verschillende plekken iets mogen leren en iets […]

Geplaatst: 26 juni 2022

50-jarig jubileum Laurentiuskerk

Het was in het najaar van 1961 dat pastoor Piet […]

Geplaatst: 15 april 2022