Sleuteloverdracht pastorie Rosmalen

6 oktober 2021

Op maandag 27 september droeg het parochiebestuur officieel de sleutel van de pastorie over aan woningstichting JOOST, die zich vanaf nu eigenaar mag noemen. Ontwikkelaar SMT Bouw & Vastgoed uit 's-Hertogenbosch gaat het in opdracht van JOOST verbouwen en er komen twaalf zelfstandige woonstudio's in de tuin. 

Meteen na de sleuteloverdracht is er begonnen met de werkzaamheden. De eerste weken concentreren deze zich voornamelijk op de binnenkant van de pastorie. Dat betekent slopen en aan de slag met een nieuwe indeling van het gebouw. Aan de buitenzijde vinden vooral schoonmaak-, schilder-,  en herstelwerkzaamheden plaats.
Van binnen wordt het pand verbouwd tot een woongroep voor zes bewoners van de cliënten van de Leermakers Autismegroep. In de achtertuin komen dus twaalf kleine, zelfstandige woonstudio's, eveneens voor dezelfde doelgroep. De woonunits worden naar verwachting in november in de tuin geplaatst. De algehele oplevering wordt aan het einde van dit jaar verwacht.

Meer nieuws

"Laudato Si" - tuin

Rond de pastorie van de Sint Cathrien Inmiddels is de […]

Geplaatst: 2 oktober 2023

Regenboogviering - "Ik heb jou/Jou nodig"

Zaterdag 7 oktober, 16.30 uur, Sint Cathrien Op 11 oktober […]

Geplaatst: 2 oktober 2023

Maria-expositie 'Op weg' in de Sint Cathrien

Oktober activiteiten rond Maria De parochie Maria besteedt in de […]

Geplaatst: 18 september 2023

Open Monumentendagen

Zaterdag 9 september Sint Cathrien - 's-Hertogenbosch 10.00-17.00 uur Dit […]

Geplaatst: 6 september 2023