Sleuteloverdracht pastorie Rosmalen

6 oktober 2021

Op maandag 27 september droeg het parochiebestuur officieel de sleutel van de pastorie over aan woningstichting JOOST, die zich vanaf nu eigenaar mag noemen. Ontwikkelaar SMT Bouw & Vastgoed uit ‘s-Hertogenbosch gaat het in opdracht van JOOST verbouwen en er komen twaalf zelfstandige woonstudio’s in de tuin. 

Meteen na de sleuteloverdracht is er begonnen met de werkzaamheden. De eerste weken concentreren deze zich voornamelijk op de binnenkant van de pastorie. Dat betekent slopen en aan de slag met een nieuwe indeling van het gebouw. Aan de buitenzijde vinden vooral schoonmaak-, schilder-,  en herstelwerkzaamheden plaats.
Van binnen wordt het pand verbouwd tot een woongroep voor zes bewoners van de cliënten van de Leermakers Autismegroep. In de achtertuin komen dus twaalf kleine, zelfstandige woonstudio’s, eveneens voor dezelfde doelgroep. De woonunits worden naar verwachting in november in de tuin geplaatst. De algehele oplevering wordt aan het einde van dit jaar verwacht.

Meer nieuws

Dertig jaar Straatpastoraat in Den Bosch

Afgelopen zaterdag, 2 oktober 2021, vierde het Straatpastoraat Den Bosch […]

Geplaatst: 14 oktober 2021

Openingsviering voorbereidingstraject Synode 2023

Paus Franciscus heeft op zondag 10 oktober in Rome het […]

Geplaatst: 14 oktober 2021
Geplaatst: 14 oktober 2021

65-jarig huwelijk in de Annakerk West

Eelco en Trees Wichers zijn allebei geboren in het toenmalige […]

Geplaatst: 23 september 2021