Sleuteloverdracht pastorie Rosmalen

6 oktober 2021

Op maandag 27 september droeg het parochiebestuur officieel de sleutel van de pastorie over aan woningstichting JOOST, die zich vanaf nu eigenaar mag noemen. Ontwikkelaar SMT Bouw & Vastgoed uit 's-Hertogenbosch gaat het in opdracht van JOOST verbouwen en er komen twaalf zelfstandige woonstudio's in de tuin. 

Meteen na de sleuteloverdracht is er begonnen met de werkzaamheden. De eerste weken concentreren deze zich voornamelijk op de binnenkant van de pastorie. Dat betekent slopen en aan de slag met een nieuwe indeling van het gebouw. Aan de buitenzijde vinden vooral schoonmaak-, schilder-,  en herstelwerkzaamheden plaats.
Van binnen wordt het pand verbouwd tot een woongroep voor zes bewoners van de cliënten van de Leermakers Autismegroep. In de achtertuin komen dus twaalf kleine, zelfstandige woonstudio's, eveneens voor dezelfde doelgroep. De woonunits worden naar verwachting in november in de tuin geplaatst. De algehele oplevering wordt aan het einde van dit jaar verwacht.

Meer nieuws

Goede Week

Wij wensen u een Goede Week Met Palmzondag begint de […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Eén Paaswake in Den Bosch

Samen vieren Omdat de Paaswake de belangrijkste viering van het […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Een Goede Week - drie dagen Pasen vieren

Het belangrijkste feest van het jaar is niet Kerstmis, maar […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Jezus, wat een verhaal! - Vrijdag 31 maart, Sint Cathrien

Op vrijdag 31 maart 2023 om 19.00 uur is er […]

Geplaatst: 17 maart 2023