Sleuteloverdracht pastorie Rosmalen

6 oktober 2021

Op maandag 27 september droeg het parochiebestuur officieel de sleutel van de pastorie over aan woningstichting JOOST, die zich vanaf nu eigenaar mag noemen. Ontwikkelaar SMT Bouw & Vastgoed uit ‘s-Hertogenbosch gaat het in opdracht van JOOST verbouwen en er komen twaalf zelfstandige woonstudio’s in de tuin. 

Meteen na de sleuteloverdracht is er begonnen met de werkzaamheden. De eerste weken concentreren deze zich voornamelijk op de binnenkant van de pastorie. Dat betekent slopen en aan de slag met een nieuwe indeling van het gebouw. Aan de buitenzijde vinden vooral schoonmaak-, schilder-,  en herstelwerkzaamheden plaats.
Van binnen wordt het pand verbouwd tot een woongroep voor zes bewoners van de cliënten van de Leermakers Autismegroep. In de achtertuin komen dus twaalf kleine, zelfstandige woonstudio’s, eveneens voor dezelfde doelgroep. De woonunits worden naar verwachting in november in de tuin geplaatst. De algehele oplevering wordt aan het einde van dit jaar verwacht.

Meer nieuws

Geplaatst: 27 januari 2022

Overlijden van en Pauselijke onderscheiding voor Ton Streppel

Zojuist bereikte ons het heel verdrietige bericht dat, na een […]

Geplaatst: 31 december 2021

Nieuwe maatregelen bekend rondom de kerstvieringen

De bisschoppen hebben vandaag bekendgemaakt dat er vijftig aanwezigen mogen […]

Geplaatst: 20 december 2021

Vacature pastoraal werker (m/v)

Parochie H. Maria te Rosmalen zoekt een:   Pastoraal werker […]

Geplaatst: 16 december 2021