Kraambezoek in de kerststal

21 december 2022

Bij veel mensen hoort hij er helemaal bij met kerst: de kerststal. Maar die drukte bij de pasgeboren Jezus, met die herders, de wijzen uit het oosten, de os en de ezel, is dat echt hoe het is gegaan? De Bijbel vertelt er eigenlijk maar bar weinig over, vandaar dat mensen er in de loop van de geschiedenis van het christendom van alles hebben bij verzonnen. Theoloog Frank Bosman (Tilburg University) vertelt je in deze aflevering van de Werkplaats alles over de werkelijke betekenis van het kraambezoek in de stal van Bethlehem.

Meer nieuws

Kinderkoor Eigenwijs 60 jaar!

Reden voor een feestje! Dit jaar viert kinderkoor Eigenwijs van […]

Geplaatst: 7 juni 2023

Informatiebijeenkomst Lucaskerk

In de Lucaskerk was op zondag 21 mei 2023 om […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Open Kerkendag 2023 - 2e Pinksterdag

De Parochie Maria doet mee aan de Open Kerkendag op […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Jazz-viering Pinksteren

Zondag 28 mei 2023, 12.00 uur, Kerkplein voor de Protestantse […]

Geplaatst: 21 mei 2023