Kraambezoek in de kerststal

21 december 2022

Bij veel mensen hoort hij er helemaal bij met kerst: de kerststal. Maar die drukte bij de pasgeboren Jezus, met die herders, de wijzen uit het oosten, de os en de ezel, is dat echt hoe het is gegaan? De Bijbel vertelt er eigenlijk maar bar weinig over, vandaar dat mensen er in de loop van de geschiedenis van het christendom van alles hebben bij verzonnen. Theoloog Frank Bosman (Tilburg University) vertelt je in deze aflevering van de Werkplaats alles over de werkelijke betekenis van het kraambezoek in de stal van Bethlehem.

Meer nieuws

Kapelaan Gideon van Meeteren aanvaardt nieuwe benoeming

Belangrijk nieuws over samenstelling pastoraal team De bisschop heeft kapelaan […]

Geplaatst: 3 december 2023

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023