Kerkbezoek door KC 't Ven

15 december 2020

Op maandag 14 december bezocht groep 5 van KC 't Ven de Lambertuskerk. De kinderen hadden er zin in. Voor de klassen van 't Ven is het inmiddels een traditie om op verschillende momenten in het jaar de kerk te bezoeken.

Voor de vierde keer had kapelaan Gideon van Meeteren samen met Emy Jansons een film gemaakt waar ze ook beiden in schitterden. Op een vlotte en toegankelijke manier wordt ook deze keer weer het Kerstverhaal verteld. De kinderen zaten met plezier te kijken.

Na het filmpje werd de klas gesplitst. Eén groep ging met koster Gera op pad om de kerststal te bekijken en een andere groep mocht een rood houten hart versieren met de namen van de kinderen en stickers. Daarna werd er geruild.

Een belangrijke taak wachtte de kapelaan nog. Met de kinderen voorop en een ladder over zijn schouder, liep hij naar de grote kerstboom op De Driesprong om de houten harten in de kerstboom te hangen. Met een luid gejuich namen de kinderen afscheid en liepen ze terug naar school.

Meer nieuws

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023

Spaanse onderscheiding voor Wonder van Empel

Groot is de vreugde bij de Empelse parochiegemeenschap. Zij ontving […]

Geplaatst: 16 november 2023