Kerkbezoek door KC ’t Ven

15 december 2020

Op maandag 14 december bezocht groep 5 van KC ’t Ven de Lambertuskerk. De kinderen hadden er zin in. Voor de klassen van ’t Ven is het inmiddels een traditie om op verschillende momenten in het jaar de kerk te bezoeken.

Voor de vierde keer had kapelaan Gideon van Meeteren samen met Emy Jansons een film gemaakt waar ze ook beiden in schitterden. Op een vlotte en toegankelijke manier wordt ook deze keer weer het Kerstverhaal verteld. De kinderen zaten met plezier te kijken.

Na het filmpje werd de klas gesplitst. Eén groep ging met koster Gera op pad om de kerststal te bekijken en een andere groep mocht een rood houten hart versieren met de namen van de kinderen en stickers. Daarna werd er geruild.

Een belangrijke taak wachtte de kapelaan nog. Met de kinderen voorop en een ladder over zijn schouder, liep hij naar de grote kerstboom op De Driesprong om de houten harten in de kerstboom te hangen. Met een luid gejuich namen de kinderen afscheid en liepen ze terug naar school.

Meer nieuws

Sta op!

Sameena zat gedwongen in de prostitutie maar is ontsnapt en […]

Geplaatst: 17 juni 2021

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021