Kerkbezoek door KC 't Ven

15 december 2020

Op maandag 14 december bezocht groep 5 van KC 't Ven de Lambertuskerk. De kinderen hadden er zin in. Voor de klassen van 't Ven is het inmiddels een traditie om op verschillende momenten in het jaar de kerk te bezoeken.

Voor de vierde keer had kapelaan Gideon van Meeteren samen met Emy Jansons een film gemaakt waar ze ook beiden in schitterden. Op een vlotte en toegankelijke manier wordt ook deze keer weer het Kerstverhaal verteld. De kinderen zaten met plezier te kijken.

Na het filmpje werd de klas gesplitst. Eén groep ging met koster Gera op pad om de kerststal te bekijken en een andere groep mocht een rood houten hart versieren met de namen van de kinderen en stickers. Daarna werd er geruild.

Een belangrijke taak wachtte de kapelaan nog. Met de kinderen voorop en een ladder over zijn schouder, liep hij naar de grote kerstboom op De Driesprong om de houten harten in de kerstboom te hangen. Met een luid gejuich namen de kinderen afscheid en liepen ze terug naar school.

Meer nieuws

Informatiebijeenkomst Lucaskerk

In de Lucaskerk was op zondag 21 mei 2023 om […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Open Kerkendag 2023 - 2e Pinksterdag

De Parochie Maria doet mee aan de Open Kerkendag op […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Jazz-viering Pinksteren

Zondag 28 mei 2023, 12.00 uur, Kerkplein voor de Protestantse […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Hemelvaart - één gezamenlijke viering

Op donderdag 18 mei 2023,  Hemelvaartsdag, was er een inspirerende […]

Geplaatst: 19 mei 2023