Hoog bezoek in Zandhazendurp

20 februari 2021

Op zaterdag 13 februari werd kapelaan Gideon van Meeteren bezocht door carnavalsprins Dirk Verbiesen en zijn adjudant (en broer) Ton. Eigenlijk had zaterdag de kinderoptocht door Romalen moeten trekken, maar aangezien carnaval dit jaar niet gevierd wordt, besloten prins en adjudant bloemen aan te bieden aan de mensen die het carnaval normaal gesproken zo mooi maken. Zo gingen ze langs bij de horeca, de instellingen en de pastorie, om iedereen een hart onder de riem te steken.

Meer nieuws

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021

Op Mariasafari

‘Kleine stapjes houden het geloof ook in beweging’ ROSMALEN – […]

Geplaatst: 3 juni 2021