Hoog bezoek in Zandhazendurp

20 februari 2021

Op zaterdag 13 februari werd kapelaan Gideon van Meeteren bezocht door carnavalsprins Dirk Verbiesen en zijn adjudant (en broer) Ton. Eigenlijk had zaterdag de kinderoptocht door Romalen moeten trekken, maar aangezien carnaval dit jaar niet gevierd wordt, besloten prins en adjudant bloemen aan te bieden aan de mensen die het carnaval normaal gesproken zo mooi maken. Zo gingen ze langs bij de horeca, de instellingen en de pastorie, om iedereen een hart onder de riem te steken.

Meer nieuws

Geplaatst: 27 januari 2022

Overlijden van en Pauselijke onderscheiding voor Ton Streppel

Zojuist bereikte ons het heel verdrietige bericht dat, na een […]

Geplaatst: 31 december 2021

Nieuwe maatregelen bekend rondom de kerstvieringen

De bisschoppen hebben vandaag bekendgemaakt dat er vijftig aanwezigen mogen […]

Geplaatst: 20 december 2021

Vacature pastoraal werker (m/v)

Parochie H. Maria te Rosmalen zoekt een:   Pastoraal werker […]

Geplaatst: 16 december 2021