Hoog bezoek in Zandhazendurp

20 februari 2021

Op zaterdag 13 februari werd kapelaan Gideon van Meeteren bezocht door carnavalsprins Dirk Verbiesen en zijn adjudant (en broer) Ton. Eigenlijk had zaterdag de kinderoptocht door Romalen moeten trekken, maar aangezien carnaval dit jaar niet gevierd wordt, besloten prins en adjudant bloemen aan te bieden aan de mensen die het carnaval normaal gesproken zo mooi maken. Zo gingen ze langs bij de horeca, de instellingen en de pastorie, om iedereen een hart onder de riem te steken.

Meer nieuws

Kapelaan Gideon van Meeteren aanvaardt nieuwe benoeming

Belangrijk nieuws over samenstelling pastoraal team De bisschop heeft kapelaan […]

Geplaatst: 3 december 2023

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023