Heb je even voor mij?

26 april 2021

Ouderen die niet kunnen deelnemen aan activiteiten kunnen daardoor gevoelens van eenzaamheid krijgen. Maar we laten ze niet in de kou staan! Vrijwilligers bezoeken ouderen in de gemeente ’s-Hertogenbosch met een tasje vol energie.

Zo’n tasje bevat leuke dingen om even samen bezig te zijn. Samen lezen, handwerken, tuinieren, puzzelen, noem maar op. Niet één keertje, maar regelmatig even. Echt een maatje voor een praatje en gezelligheid. Ga jij met een tasje vol energie op pad? Kun je goed luisteren en vind je het leuk om een activiteit samen met een oudere thuis te doen? Heb jij even voor mij? Het is echt leuk, een warm contact en voldoening dat we wat voor elkaar kunnen doen.

Farent geeft je ondersteuning met training en leuke collega-vrijwilligers. Doe mee en meld je snel aan! tasjevolenergie@farent.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Anita Putters, 06 46 76 81 18

Meer nieuws

Ochtendgebed, maandag 5 december, 7:30 uur, Sint Cathrien

Een bijna donkere kerk, wat kaarsen aan, natuurlijk twee aan […]

Geplaatst: 3 december 2022

Wereldlichtjesdag, 11 december, 18:45 uur, Sint Cathrien

Wereldwijd worden op de tweede zondag van december om 19:00 […]

Geplaatst: 3 december 2022

Kerst Sing-in, zaterdag 17 december, 19:00 uur, Sint Cathrien

Samen zingen is heerlijk! Samen kerstliedjes zingen is nog leuker. […]

Geplaatst: 3 december 2022

Kerst met KISI in Lucaskerk, 24 december, 14:30 uur

Heb jij zin om op zaterdagavond 24 december mee te […]

Geplaatst: 2 december 2022