Heb je even voor mij?

26 april 2021

Ouderen die niet kunnen deelnemen aan activiteiten kunnen daardoor gevoelens van eenzaamheid krijgen. Maar we laten ze niet in de kou staan! Vrijwilligers bezoeken ouderen in de gemeente ’s-Hertogenbosch met een tasje vol energie.

Zo’n tasje bevat leuke dingen om even samen bezig te zijn. Samen lezen, handwerken, tuinieren, puzzelen, noem maar op. Niet één keertje, maar regelmatig even. Echt een maatje voor een praatje en gezelligheid. Ga jij met een tasje vol energie op pad? Kun je goed luisteren en vind je het leuk om een activiteit samen met een oudere thuis te doen? Heb jij even voor mij? Het is echt leuk, een warm contact en voldoening dat we wat voor elkaar kunnen doen.

Farent geeft je ondersteuning met training en leuke collega-vrijwilligers. Doe mee en meld je snel aan! tasjevolenergie@farent.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Anita Putters, 06 46 76 81 18

Meer nieuws

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021

Op Mariasafari

‘Kleine stapjes houden het geloof ook in beweging’ ROSMALEN – […]

Geplaatst: 3 juni 2021