Heb je even voor mij?

26 april 2021

Ouderen die niet kunnen deelnemen aan activiteiten kunnen daardoor gevoelens van eenzaamheid krijgen. Maar we laten ze niet in de kou staan! Vrijwilligers bezoeken ouderen in de gemeente ’s-Hertogenbosch met een tasje vol energie.

Zo’n tasje bevat leuke dingen om even samen bezig te zijn. Samen lezen, handwerken, tuinieren, puzzelen, noem maar op. Niet één keertje, maar regelmatig even. Echt een maatje voor een praatje en gezelligheid. Ga jij met een tasje vol energie op pad? Kun je goed luisteren en vind je het leuk om een activiteit samen met een oudere thuis te doen? Heb jij even voor mij? Het is echt leuk, een warm contact en voldoening dat we wat voor elkaar kunnen doen.

Farent geeft je ondersteuning met training en leuke collega-vrijwilligers. Doe mee en meld je snel aan! tasjevolenergie@farent.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Anita Putters, 06 46 76 81 18

Meer nieuws

Jezus, wat een verhaal! - Vrijdag 31 maart, Sint Cathrien

Op vrijdag 31 maart 2023 om 19.00 uur is er […]

Geplaatst: 17 maart 2023

Engelse mis - English mass - zaterdag 17.15 uur Sint Cathrien

Zaterdagviering Engels/Nederlands in de Sint Cathrien Elke zaterdag is er […]

Geplaatst: 17 maart 2023

Film: Adam, waar ben je? - zaterdag 1 april, Sint Cathrien

Zaterdag 1 april 2023, 20.00 uur Sint Cathrien entree: € […]

Geplaatst: 17 maart 2023

Vastenactie 2023 - Zuid-Soedan

Mensen onderweg De jaarlijkse Vastenactiecampagne staat dit keer in het […]

Geplaatst: 17 maart 2023