Heb je even voor mij?

26 april 2021

Ouderen die niet kunnen deelnemen aan activiteiten kunnen daardoor gevoelens van eenzaamheid krijgen. Maar we laten ze niet in de kou staan! Vrijwilligers bezoeken ouderen in de gemeente ’s-Hertogenbosch met een tasje vol energie.

Zo’n tasje bevat leuke dingen om even samen bezig te zijn. Samen lezen, handwerken, tuinieren, puzzelen, noem maar op. Niet één keertje, maar regelmatig even. Echt een maatje voor een praatje en gezelligheid. Ga jij met een tasje vol energie op pad? Kun je goed luisteren en vind je het leuk om een activiteit samen met een oudere thuis te doen? Heb jij even voor mij? Het is echt leuk, een warm contact en voldoening dat we wat voor elkaar kunnen doen.

Farent geeft je ondersteuning met training en leuke collega-vrijwilligers. Doe mee en meld je snel aan! tasjevolenergie@farent.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Anita Putters, 06 46 76 81 18

Meer nieuws

Op weg naar Kerstmis

Komend weekend begint de advent. Die is dit jaar op […]

Geplaatst: 27 november 2023

Catharina Academie gaat in januari van start

Iedereen die zich interesseert voor de Kerk van de toekomst […]

Geplaatst: 24 november 2023

Sint bezoekt Sint

Sinterklaas komt op bezoek in de Sint Lambertuskerk op zondag […]

Geplaatst: 16 november 2023

Spaanse onderscheiding voor Wonder van Empel

Groot is de vreugde bij de Empelse parochiegemeenschap. Zij ontving […]

Geplaatst: 16 november 2023