Heb je even voor mij?

26 april 2021

Ouderen die niet kunnen deelnemen aan activiteiten kunnen daardoor gevoelens van eenzaamheid krijgen. Maar we laten ze niet in de kou staan! Vrijwilligers bezoeken ouderen in de gemeente ’s-Hertogenbosch met een tasje vol energie.

Zo’n tasje bevat leuke dingen om even samen bezig te zijn. Samen lezen, handwerken, tuinieren, puzzelen, noem maar op. Niet één keertje, maar regelmatig even. Echt een maatje voor een praatje en gezelligheid. Ga jij met een tasje vol energie op pad? Kun je goed luisteren en vind je het leuk om een activiteit samen met een oudere thuis te doen? Heb jij even voor mij? Het is echt leuk, een warm contact en voldoening dat we wat voor elkaar kunnen doen.

Farent geeft je ondersteuning met training en leuke collega-vrijwilligers. Doe mee en meld je snel aan! tasjevolenergie@farent.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Anita Putters, 06 46 76 81 18

Meer nieuws

Infobrief Adventsactiviteiten Lucaskerk

In de Lucaskerk vinden diverse Adventsactiviteiten plaats. Download hier de […]

Geplaatst: 26 november 2021

Eindelijk een pastoor voor de parochie!

Dat gaat naar Den Bosch toe De bisschop van ’s-Hertogenbosch […]

Geplaatst: 20 november 2021

Dertig jaar Straatpastoraat in Den Bosch

Afgelopen zaterdag, 2 oktober 2021, vierde het Straatpastoraat Den Bosch […]

Geplaatst: 14 oktober 2021

Openingsviering voorbereidingstraject Synode 2023

Paus Franciscus heeft op zondag 10 oktober in Rome het […]

Geplaatst: 14 oktober 2021