Film The Letter

14 oktober 2022
EEN BRIEF VOOR ONZE AARDE
Paus Franciscus presenteerde op 4 oktober de film: The letter, een brief voor onze aarde. Franciscus is heel bezorgd over de wereld waarop we leven. Klimaatveranderingen, armoede en vluchtelingenstromen hebben volgens hem met elkaar te maken. Hij schreef erover in zijn encycliek Laudato si, die begint met de eerste woorden van het loflied op de schepping van zijn naamgenoot en inspirator Franciscus van Assisi: “Geprezen zijt gij”. De film maakt de gedachten van de paus zichtbaar en voelbaar. Zeer de moeite waard om te bekijken. Dat kan nu gewoon thuis op de bank. Klik op bijgaande foto voor de link.
Binnenkort organiseren we in de Lucaskerk een avond waarbij we de film op groot scherm bekijken en erover verder praten. U hoort er meer over.

Meer nieuws

"Laudato Si" - tuin

Rond de pastorie van de Sint Cathrien Inmiddels is de […]

Geplaatst: 2 oktober 2023

Regenboogviering - "Ik heb jou/Jou nodig"

Zaterdag 7 oktober, 16.30 uur, Sint Cathrien Op 11 oktober […]

Geplaatst: 2 oktober 2023

Maria-expositie 'Op weg' in de Sint Cathrien

Oktober activiteiten rond Maria De parochie Maria besteedt in de […]

Geplaatst: 18 september 2023

Open Monumentendagen

Zaterdag 9 september Sint Cathrien - 's-Hertogenbosch 10.00-17.00 uur Dit […]

Geplaatst: 6 september 2023