Film The Letter

14 oktober 2022
EEN BRIEF VOOR ONZE AARDE
Paus Franciscus presenteerde op 4 oktober de film: The letter, een brief voor onze aarde. Franciscus is heel bezorgd over de wereld waarop we leven. Klimaatveranderingen, armoede en vluchtelingenstromen hebben volgens hem met elkaar te maken. Hij schreef erover in zijn encycliek Laudato si, die begint met de eerste woorden van het loflied op de schepping van zijn naamgenoot en inspirator Franciscus van Assisi: “Geprezen zijt gij”. De film maakt de gedachten van de paus zichtbaar en voelbaar. Zeer de moeite waard om te bekijken. Dat kan nu gewoon thuis op de bank. Klik op bijgaande foto voor de link.
Binnenkort organiseren we in de Lucaskerk een avond waarbij we de film op groot scherm bekijken en erover verder praten. U hoort er meer over.

Meer nieuws

Goede Week

Wij wensen u een Goede Week Met Palmzondag begint de […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Eén Paaswake in Den Bosch

Samen vieren Omdat de Paaswake de belangrijkste viering van het […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Een Goede Week - drie dagen Pasen vieren

Het belangrijkste feest van het jaar is niet Kerstmis, maar […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Jezus, wat een verhaal! - Vrijdag 31 maart, Sint Cathrien

Op vrijdag 31 maart 2023 om 19.00 uur is er […]

Geplaatst: 17 maart 2023