Film The Letter

14 oktober 2022
EEN BRIEF VOOR ONZE AARDE
Paus Franciscus presenteerde op 4 oktober de film: The letter, een brief voor onze aarde. Franciscus is heel bezorgd over de wereld waarop we leven. Klimaatveranderingen, armoede en vluchtelingenstromen hebben volgens hem met elkaar te maken. Hij schreef erover in zijn encycliek Laudato si, die begint met de eerste woorden van het loflied op de schepping van zijn naamgenoot en inspirator Franciscus van Assisi: “Geprezen zijt gij”. De film maakt de gedachten van de paus zichtbaar en voelbaar. Zeer de moeite waard om te bekijken. Dat kan nu gewoon thuis op de bank. Klik op bijgaande foto voor de link.
Binnenkort organiseren we in de Lucaskerk een avond waarbij we de film op groot scherm bekijken en erover verder praten. U hoort er meer over.

Meer nieuws

Tilburgs Byzantijns Koor

Tilburg Byzantijns Koor op 10 maart te gast in de […]

Geplaatst: 21 februari 2024

Catharina Academie: cursus Inleiding Systematische Theologie

Gelovig zoeken naar inzicht ‘Gelovig zoeken naar inzicht,’ is het […]

Geplaatst: 15 februari 2024

Vastenactie

Met Aswoensdag is de Veertigdagentijd weer begonnen. Een tijd van […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Praat mee over de toekomst van onze Kerk!

Je bent op 2 maart uitgenodigd in het Sint-Janscentrum in […]

Geplaatst: 14 februari 2024