Eerste Communie Empel

27 september 2020

Heilige Landelinuskerk Empel

Komend schooljaar gaan we weer met ouders en kinderen op weg in de wereld van het geloof, met de verhalen van Jezus en al het moois dat de kerk ons te bieden heeft. We gaan ons weer voorbereiden op de Eerste Heilige Communie.

Alle kinderen uit groep 4 nodigen we hiervoor uit. In de communievoorbereiding werken we met het project Breken en delen. We kunnen ons voorstellen dat u uitgebreider geïnformeerd wilt worden over de Eerste Heilige Communie van uw kind en de voorbereiding daarop. Daarom nodigen wij u uit voor een informatieavond op donderdagavond 12 november 2020 om 20.00 uur in onze nieuwe parochiezaal (ingang Godschalxstraat t.o. Bakker Erkeland). Tijdens deze avond ontvangt u alle informatie over de eerste communievoorbereiding.
Op zondag 30 mei 2021 is de Eerste Communieviering om 10.30 uur in de Landelinuskerk en ontvangen de kinderen die aan de communievoorbereiding hebben meegedaan, voor het eerst de Heilige Communie.

Meer nieuws

Sta op!

Sameena zat gedwongen in de prostitutie maar is ontsnapt en […]

Geplaatst: 17 juni 2021

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021