Eerste Communie Empel

27 september 2020

Heilige Landelinuskerk Empel

Komend schooljaar gaan we weer met ouders en kinderen op weg in de wereld van het geloof, met de verhalen van Jezus en al het moois dat de kerk ons te bieden heeft. We gaan ons weer voorbereiden op de Eerste Heilige Communie.

Alle kinderen uit groep 4 nodigen we hiervoor uit. In de communievoorbereiding werken we met het project Breken en delen. We kunnen ons voorstellen dat u uitgebreider geïnformeerd wilt worden over de Eerste Heilige Communie van uw kind en de voorbereiding daarop. Daarom nodigen wij u uit voor een informatieavond op donderdagavond 12 november 2020 om 20.00 uur in onze nieuwe parochiezaal (ingang Godschalxstraat t.o. Bakker Erkeland). Tijdens deze avond ontvangt u alle informatie over de eerste communievoorbereiding.
Op zondag 30 mei 2021 is de Eerste Communieviering om 10.30 uur in de Landelinuskerk en ontvangen de kinderen die aan de communievoorbereiding hebben meegedaan, voor het eerst de Heilige Communie.

Meer nieuws

Maria-expositie 'Op weg' in de Sint Cathrien

Oktober activiteiten rond Maria De parochie Maria besteedt in de […]

Geplaatst: 18 september 2023

Open Monumentendagen

Zaterdag 9 september Sint Cathrien - 's-Hertogenbosch 10.00-17.00 uur Dit […]

Geplaatst: 6 september 2023

Pater Titus in de krant (AD / BD)

Vorige week werd pater Titus geïnterviewd door Chris van Mersbergen […]

Geplaatst: 21 augustus 2023

Bossche Bedevaart naar Uden

15 augustus 2023, Maria Tenhemelopneming Op 15 augustus pakten we […]

Geplaatst: 19 augustus 2023