Eerste Communie Empel

27 september 2020

Heilige Landelinuskerk Empel

Komend schooljaar gaan we weer met ouders en kinderen op weg in de wereld van het geloof, met de verhalen van Jezus en al het moois dat de kerk ons te bieden heeft. We gaan ons weer voorbereiden op de Eerste Heilige Communie.

Alle kinderen uit groep 4 nodigen we hiervoor uit. In de communievoorbereiding werken we met het project Breken en delen. We kunnen ons voorstellen dat u uitgebreider geïnformeerd wilt worden over de Eerste Heilige Communie van uw kind en de voorbereiding daarop. Daarom nodigen wij u uit voor een informatieavond op donderdagavond 12 november 2020 om 20.00 uur in onze nieuwe parochiezaal (ingang Godschalxstraat t.o. Bakker Erkeland). Tijdens deze avond ontvangt u alle informatie over de eerste communievoorbereiding.
Op zondag 30 mei 2021 is de Eerste Communieviering om 10.30 uur in de Landelinuskerk en ontvangen de kinderen die aan de communievoorbereiding hebben meegedaan, voor het eerst de Heilige Communie.

Meer nieuws

Goede Week

Wij wensen u een Goede Week Met Palmzondag begint de […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Eén Paaswake in Den Bosch

Samen vieren Omdat de Paaswake de belangrijkste viering van het […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Een Goede Week - drie dagen Pasen vieren

Het belangrijkste feest van het jaar is niet Kerstmis, maar […]

Geplaatst: 30 maart 2023

Jezus, wat een verhaal! - Vrijdag 31 maart, Sint Cathrien

Op vrijdag 31 maart 2023 om 19.00 uur is er […]

Geplaatst: 17 maart 2023