Bidden van de Kruisweg

20 februari 2021

In de veertigdagentijd bidt Pater Titus in de Lucaskerk met de aanwezigen elke vrijdag om 19:00 uur de kruisweg. Met het bidden van de Kruisweg herontdekken we hoe sterk de liefde is die Christus voor ons had en heeft. In het kruis van de Heer, in de grenzeloze liefde die zichzelf helemaal geeft, is de bron van genade te vinden, van bevrijding, vrede en redding. Zo zullen we beseffen dat het kruis, dat een teken leek van verlating, van eenzaamheid, van mislukking, een nieuw begin wordt op Pasen. Uit de diepte van de dood ontwaakt de belofte van het eeuwig leven. Op het kruis straalt al de zegevierende pracht van de dageraad van de dag van Pasen. Iedereen  is van harte welkom om mee te bidden.

Meer nieuws

Sta op!

Sameena zat gedwongen in de prostitutie maar is ontsnapt en […]

Geplaatst: 17 juni 2021

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021