Bidden van de Kruisweg

20 februari 2021

In de veertigdagentijd bidt Pater Titus in de Lucaskerk met de aanwezigen elke vrijdag om 19:00 uur de kruisweg. Met het bidden van de Kruisweg herontdekken we hoe sterk de liefde is die Christus voor ons had en heeft. In het kruis van de Heer, in de grenzeloze liefde die zichzelf helemaal geeft, is de bron van genade te vinden, van bevrijding, vrede en redding. Zo zullen we beseffen dat het kruis, dat een teken leek van verlating, van eenzaamheid, van mislukking, een nieuw begin wordt op Pasen. Uit de diepte van de dood ontwaakt de belofte van het eeuwig leven. Op het kruis straalt al de zegevierende pracht van de dageraad van de dag van Pasen. Iedereen  is van harte welkom om mee te bidden.

Meer nieuws

Geplaatst: 27 januari 2022

Overlijden van en Pauselijke onderscheiding voor Ton Streppel

Zojuist bereikte ons het heel verdrietige bericht dat, na een […]

Geplaatst: 31 december 2021

Nieuwe maatregelen bekend rondom de kerstvieringen

De bisschoppen hebben vandaag bekendgemaakt dat er vijftig aanwezigen mogen […]

Geplaatst: 20 december 2021

Vacature pastoraal werker (m/v)

Parochie H. Maria te Rosmalen zoekt een:   Pastoraal werker […]

Geplaatst: 16 december 2021