Bidden van de Kruisweg

20 februari 2021

In de veertigdagentijd bidt Pater Titus in de Lucaskerk met de aanwezigen elke vrijdag om 19:00 uur de kruisweg. Met het bidden van de Kruisweg herontdekken we hoe sterk de liefde is die Christus voor ons had en heeft. In het kruis van de Heer, in de grenzeloze liefde die zichzelf helemaal geeft, is de bron van genade te vinden, van bevrijding, vrede en redding. Zo zullen we beseffen dat het kruis, dat een teken leek van verlating, van eenzaamheid, van mislukking, een nieuw begin wordt op Pasen. Uit de diepte van de dood ontwaakt de belofte van het eeuwig leven. Op het kruis straalt al de zegevierende pracht van de dageraad van de dag van Pasen. Iedereen  is van harte welkom om mee te bidden.

Meer nieuws

Maria-expositie 'Op weg' in de Sint Cathrien

Oktober activiteiten rond Maria De parochie Maria besteedt in de […]

Geplaatst: 18 september 2023

Open Monumentendagen

Zaterdag 9 september Sint Cathrien - 's-Hertogenbosch 10.00-17.00 uur Dit […]

Geplaatst: 6 september 2023

Pater Titus in de krant (AD / BD)

Vorige week werd pater Titus geïnterviewd door Chris van Mersbergen […]

Geplaatst: 21 augustus 2023

Bossche Bedevaart naar Uden

15 augustus 2023, Maria Tenhemelopneming Op 15 augustus pakten we […]

Geplaatst: 19 augustus 2023