Bidden van de Kruisweg

20 februari 2021

In de veertigdagentijd bidt Pater Titus in de Lucaskerk met de aanwezigen elke vrijdag om 19:00 uur de kruisweg. Met het bidden van de Kruisweg herontdekken we hoe sterk de liefde is die Christus voor ons had en heeft. In het kruis van de Heer, in de grenzeloze liefde die zichzelf helemaal geeft, is de bron van genade te vinden, van bevrijding, vrede en redding. Zo zullen we beseffen dat het kruis, dat een teken leek van verlating, van eenzaamheid, van mislukking, een nieuw begin wordt op Pasen. Uit de diepte van de dood ontwaakt de belofte van het eeuwig leven. Op het kruis straalt al de zegevierende pracht van de dageraad van de dag van Pasen. Iedereen  is van harte welkom om mee te bidden.

Meer nieuws

Informatiebijeenkomst Lucaskerk

In de Lucaskerk was op zondag 21 mei 2023 om […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Open Kerkendag 2023 - 2e Pinksterdag

De Parochie Maria doet mee aan de Open Kerkendag op […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Jazz-viering Pinksteren

Zondag 28 mei 2023, 12.00 uur, Kerkplein voor de Protestantse […]

Geplaatst: 21 mei 2023

Hemelvaart - één gezamenlijke viering

Op donderdag 18 mei 2023,  Hemelvaartsdag, was er een inspirerende […]

Geplaatst: 19 mei 2023