Bach en Bach als inspiratiebron

24 augustus 2020

In de serie “Muziek op zaterdag” zal de vaste organist van de Grote Kerk in ’s-Hertogenbosch op 12 september een orgelconcert verzorgen met muziek van Johann Sebastian Bach en van componisten die op de één of andere manier geïnspireerd zijn door Bach.

Het concert op 12 september begint om 17.00 uur. De toegang bedraagt 10 euro voor volwassenen en kan alleen contant bij de ingang van de kerk worden voldaan. Kinderen tot 15 jaar mogen gratis naar binnen.

Het is aanbevolen om tickets voor het bijwonen van het concert te reserveren. Dat kan eenvoudig en snel via www.batzorgel.nl. Van harte welkom!

Meer nieuws

Sta op!

Sameena zat gedwongen in de prostitutie maar is ontsnapt en […]

Geplaatst: 17 juni 2021

Bestuursleden gezocht

Zoals u onlangs waarschijnlijk heeft vernomen zijn er een paar […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Update parochiecentrum

De werkgroep “nieuwbouw parochiecentrum” en het bestuur zijn blij te […]

Geplaatst: 10 juni 2021

Toewijding aan Maria

Afgelopen zaterdag konden kerkgangers en mensen thuis genieten van een […]

Geplaatst: 4 juni 2021