Avondgebed in de Vastentijd

8 februari 2024

Elke maandag in de Veertigdagentijd in de Sint Cathrien

Vanaf maandag 19 februari komen we elke maandag tot Pasen om 19.30 uur samen in de Sint Cathrien om de vespers, het kerkelijk avondgebed te bidden. Elke keer is er een meditatie door een van onze parochianen rond een van de figuren uit het Passieverhaal. Een mooi moment van bezinning als voorbereiding op Pasen.

Tevoren is er gelegenheid om om 18.00 uur mee te eten in de Pastorie, Kruisbroedershof 10. Kosten hiervoor zijn € 2,= per persoon. Graag even aanmelden bij pastoraal werker Johanneke Bosman: pastoraalwerker@parochiemaria.nl.

 

Meer nieuws

Catharina Academie: cursus Inleiding Systematische Theologie

Gelovig zoeken naar inzicht ‘Gelovig zoeken naar inzicht,’ is het […]

Geplaatst: 15 februari 2024

Vastenactie

Met Aswoensdag is de Veertigdagentijd weer begonnen. Een tijd van […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Praat mee over de toekomst van onze Kerk!

Je bent op 2 maart uitgenodigd in het Sint-Janscentrum in […]

Geplaatst: 14 februari 2024

Eigentijdse Passiemuziek

Op Zondag 3 maart zingt het Collegium Vocale Eindhoven o.l.v. […]

Geplaatst: 14 februari 2024